9 výhod řízeného větrání s rekuperací

O řízeném větrání s rekuperací tepla jste možná už slyšeli. Ale znáte výhody, které Vám a Vašemu domu přináší? Podívejte se na ty nejdůležitější a přesvědčte se sami.

Dokonalé vyvětrání

Doma budete mít neustále čerstvý a zdravý vzduch. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, v zimě, v létě. 365 dní v roce.

Lepší zdraví

Přinese Vám klidnější a zdravější spánek, sníží míru únavy a bolestí hlavy způsobených nadměrnou koncentrací CO2, jinými škodlivými látkami, pachy nebo hlukem zvenčí.

Úleva od alergenů

Řízené větrání omezuje výskyt prachu a pylu ve Vašem domově.

Tepelný komfort po celý rok

V zimních mrazech budete mít vyvětráno, aniž byste domů pustili i zimu nebo kouř od zatápění sousedů. V létě interiér naopak ochladíte bez obav z toho, že do domu nalítají komáři nebo vnikne kouř z grilování či pachy z okolní dopravy i zemědělské činnosti.

Úspora financí

Při řízeném větrání nepřicházíte o teplo jako u běžného větrání okny. Snižujete tak provozní náklady a spoříte energii.

Optimální vlhkost v domě

V dnešní době není takový problém dům vytopit, jako spíš vyvětrat. Až 10 litrů vody během 24 hodin strávených v interiéru může vyprodukovat 4 členná rodina.

Prodloužení životnosti stavební konstrukce

Díky zajištění optimální vlhkosti přinášíte úlevu nejen sobě, ale i domu a tak zvyšujete jeho hodnotu. A to nejen tu finanční.

Probíhá automaticky

Abyste dobře vyvětrali, nebudete na to muset stále myslet ani pořád běhat k oknům. A to byste museli pro zajištění neustále čerstvého a zdravého vzduchu v interiéru museli každé ráno a poté každé 2 hodiny. A to i v noci.

Ovládání z mobilu

V případě potřeby nastavit změnu intenzity větrání můžete použít interiérová tlačítka nebo ovládat větrání z mobilu.

Výhod je samozřejmě mnohem víc. To nejdůležitější ale je, že díky řízenému větrání s rekuperací tepla budete mít domov se zdravým prostředím bez starostí a nutnosti se o cokoliv starat. Navíc na řízené větrání s rekuperací tepla můžete získat dotaci z programu Nová zelená úsporám. Když budete chtít, s projektem Vám rádi pomůžeme. 

Zadat nezávaznou poptávku

Přidat další přílohu

Přihlášení k odběru novinek