Aquatherm Praha – inspirace z oblasti TZB nejen pro odborníky

Od úterý 3. března od 10:00 do pátku 6. března 2020 se na Vás těšíme na veletrhu Aquatherm v Praze Letňanech, odborném veletrhu zaměřeném na technologie pro budovy stavěné chytře.

Všichni, kteří staví, rekonstruují nebo se na to teprve chystají, najdou na veletrhu Aquatherm odpovědi na otázky týkající se například vytápění, větrání, klimatizace, zdrojů energie a chytré regulace. Inspiraci i přehled o novinkách z oboru TZB zde najdou rozhodně i odborníci. Dalšími tématy veletrhu Aquatherm budou letos obnovitelné zdroje energie, dotace, PENB a úspory.

Kde nás najdete

Naši prezentaci najdete v hale 2, na stánku č. 206. Připravili jsme pro Vás prezentaci klíčových technologií pro moderní úsporné domy, které zajistí tepelnou pohodu a komfortního bydlení s co nejnižšími provozními náklady. S našimi odborníky, kteří mají bohaté zkušenosti ze staveb a rekonstrukcí rodinných domů, samozřejmě můžete zkonzultovat i své stavební plány a projekty, případně rovnou zadat poptávku. Na co všechno jsme připraveni?

 • elektrické vytápění – podlahové nebo pomocí moderních designových přímotopných panelů
 • řízené větrání s rekuperací tepla
 • společné řízení iWWT pomocí telefonu
 • obnovitelné zdroje energie – vlastní fotovoltaickou elektrárnu
 • možnost získání dotací, zákonné požadavky na stavby v r. 2020 včetně PENB

Kromě diskuze s odborníky si návštěvníci budou moci prohlédnout také modely elektrického podlahového vytápění, pokojové termostaty či větrací jednotky. Pro návštěvníky našeho stánku máme nachystané precizně zpracované katalogy s kompletním sortimentem a především s důležitými informacemi pro stavbu rodinných domů v roce 2020. Ty se mimo jiné týkají dnes tolik diskutovaných průkazů energetické náročnosti budov (PENB) a technologií vhodných pro moderní domy.

Shrnutí základních informací

 • Termín konání: úterý 3. března do pátku 6. března 2020 na pražském výstavišti v Letňanech.
  Úterý až čtvrtek 10:00 – 18:00, pátek 10:00 – 16:00.
 • Místo konání: PVA EXPO Praha, Beranových 667, Praha 9 – Letňany, 199 00
 • Vstupné: při on-line registraci zdarma
 • Ostatní: https://www.aquatherm-praha.com/ 

Cyklus konání veletrhu Aquatherm v Praze je jednou za dva roky. Tak ten letošní nepropásněte. Těšíme se na viděnou.

Zadat nezávaznou poptávku

Přidat další přílohu

Přihlášení k odběru novinek